Obdobie hodovania a hojnosti s Hey You

Jeseň je najobľúbenejším obdobím vinárov a vinohradníkov, a aj my v Hey You ho máme veľmi radi.

A to najmä preto, že vás stretávame na mnohých podujatiach, kde nemôžeme chýbať. Naše autíčko WineCar, BeerCar a FoodCar obohacujú mnohé akcie, no na jeseň sú to predovšetkým hody, Októberfest či vinobrania.

Tento rok sme nesmeli chýbať napríklad na Karloveských hodoch či Račianskom vinobraní. Na týchto akciách sme stretli mnoho usmiatych tvárí a naservírovali vám množstvo lahodného vína z dielne ViaJur, poctivého piva z Pivovaru PaB ale aj štýlové perlivé víno Hey You Bubbles v plechovkách či fantastický burčiak. Na Karloveských hodoch ste si nenechali ujsť obľúbené a rýchlo sa míňajúce varené víno či poctivý punč s ovocím. Keďže počasie bolo dosť chladné, tento skvelý nápoj padol vhod na zahriatie po fyzickej ale aj duševnej stránke.

Prvú októbrovú sobotu sme strávili na nádvorí Kaštieľa Pálffy vo Svätom Jure, kde sme z FoodCaru s pomocou našich kamošov z Hostinca Palatín servírovali skutočné pivárske lahôdky. Ochutnať ste mohli tradičné praclíky, klobásky či zemiakové placky ale aj niečo pre milovníkov sladkého – bohato naplnené štrúdle. To všetko  samozrejme v sprievode poctivého remeselného piva v štýle Habsburgovcov z dielne Pivovaru Pálffy Brauerei.

V jesenných akciách pokračujeme aj ďalej, vidíme sa na Salóne piva v Starej tržnici s našim BeerCar či na Lamačských vínnych slávnostiach.

Ďalšie novinky

Pohodový víkend na Pohode

Od štvrtka 7. júla až do nedele 10. júla ste si mohli u nás vo WineCar vychutnať litre kvalitného vína zo Svätého Jura, ViaJur, lahodnú kávičku Mozart, ktorá bola vyrobená špeciálne pre našu rodinu značiek, miešané nápoje a samozrejme výborné jedlo vo FoodCar.

Detail
Menu