Na slávnostnom otvorení Pivovaru Pálffy Brauerei nám bolo hey!

Nedeľa, 26.júna, sa niesla v extrémne horúcom, letnom duchu a skvelej nálade. Množstvo z vás sa rozhodlo s nami osláviť slávnostné otvorenie Pivovaru PaB.

Vzhľadom na veľký záujem o ochutnávku, tieklo naše habsburgovské remeselné pivo potokom, a samozrejme nechýbali pritom ani autíčka Hey You. Predstavil sa náš najnovší prírastok – BeerCar, ktorý okrem krásneho exteriéru disponuje aj špičkovým vybavením, a to pipou na 6 druhov piva, drezom či profi chladničkou.

Okrem toho tu nesmel chýbať ani WineCar, ktorý sa tiež predstavil v novom, letnom šate, plnom bubliniek, ako náš signature drink Hey You Bubbles. Z neho sme vám počas celej nedele servírovali nielen svätojurské víno ViaJur ale aj poctivú nedeľnú kávičku.

Náš kuchár Kiko bol vo FoodCar vo vytržení, pripravoval čerstvé pečené klobásky a zeleninový wrap, ktorý si všetci pochvaľovali. Okrem nášho FoodCar sa snažil hladu návštevníkov úspešne zamedziť foodtruck Chlieb vo vajci inak, ktorý perfektne zapadol do našej partie.

Núdza nebola ani o skvelý hudobný program, o ktorý sa postarala kapela Funny Fellows a Anabela Mollová. Pre detičky sme pripravili mnohé aktivity, ako maľovanie na tvár, dielničky a prišiel aj Šašo Jaro, ktorý svojim predstavením vykúzlil mnohým malým aj veľkým divákom úsmev na tvári.

Program spestrili aj živé sochy – cisársky pár Franz Josef a Elisabeth zvaná aj Sissi. Obaja mali veľkú radosť z dobových veteránov, ktoré sa k nim skvelo hodili. Počas celého dňa ste mohli navštíviť naše pálffyovské pivnice v rámci WineTours, kde sme spolu víno nielen degustovali, ale ste sa aj pozreli, ako a kde sa pripravuje.

Ďalšie novinky

Pohodový víkend na Pohode

Od štvrtka 7. júla až do nedele 10. júla ste si mohli u nás vo WineCar vychutnať litre kvalitného vína zo Svätého Jura, ViaJur, lahodnú kávičku Mozart, ktorá bola vyrobená špeciálne pre našu rodinu značiek, miešané nápoje a samozrejme výborné jedlo vo FoodCar.

Detail
Menu